Hiszpania mówi 3 razy TAK dla “Rozmów z Babcią”!

W nocy 13 sierpnia festiwal seriali internetowych Bilbao Web Fest z Hiszpanii ogłosił swoje nominacje. Serial internetowy “Rozmowy z Babcią” (ang. „Talking to Grandma”) został nominowany w aż 3 kategoriach!

Festiwal „Bilabao Web Fest”, który odbędzie się 26 a 29 października w Bilbao to święto seriali internetowych w Hiszpanii, z najlepszymi panelami dyskusyjnymi, międzynarodowym jury i ponad 40 nagrodami.

Serial “Rozmowy z Babcią”, będzie walczył o nagrody w kategorii “Top Amets” (najlepszy serial), “Startlet Amets” (najlepsza aktorka, nominowana Pani Maria Broniewska, rola Babcia) i “Orignal Amets” (najbardziej oryginalny serial).

Podczas festiwalu zostanie pokazany odcinek numer 4 pt. “Potwór ciasteczkowy”, który opowiada o przejściach Babci ze słodyczami. Można go obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=Ci64WfsKcVQ

Talking to Grandma bilbao web fest

W wydarzeniu będą uczestniczyli Ula Zawadzka, główny twórca serialu oraz Dariusz Wieteska. Relacje z ostatniego festiwalu “New Media Film Festival” w Los Angeles można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=yjDxEknXFlE

Nowe odcinki serialu już od września na www.rozmowyzbabcia.pl !