PARTNERZY

Sponsor Główny: KUŹNIA DRUKU

logo kuznia druku rozmowy z babciaKuźnia Druku to najbardziej przekozacka agencja reklamowa między Łodzią, a Warszawą. Nie zawala terminów. Nigdy. Pracuje przez 7 i 3/4 dnia w tygodniu, w systemie tysiąc-pięćset-sto-dziewięćset-zmianowym. Odbierają telefony i odpisują na maile. Zawsze. Z przyjemnością realizują nietypowe projekty. Również te narysowane na serwetce. Takie kozaki.

Więcej na: www.kuzniadruku.pl

Zapraszamy do polubienia strony Kuźni Druku na Facebooku: Kuźnia Druku

Partner od Wspomnień: toFilm

tofilm logo partner od wspomnien rozmowy z babciatoFilm to firma rodzinna z doświadczeniem w branży medialnej, która od 2013 roku zajmuje się produkcją filmową. Realizujemy filmy reklamowe, relacje z różnego rodzaju wydarzeń, jak również reportaże i „making offy” wzbogacone wywiadami z twórcami i uczestnikami. Dbamy o wysoką jakość swoich filmów – rejestracja obrazu odbywa się za pomocą kamer firmy Sony: PMW-300 , 200 i PMW-Ex1, czyli Full HD. Posiadamy również własne mini studio montażowe. Chętnie nawiążemy dłuższą współpracę.

Więcej na: www.tofilm.com.pl

 Zapraszamy do polubienia strony toFilm na Facebooku: toFilm


Partner od Słodkości: PLANETA TORTÓW

logo Planeta tortow partner od słodkości rozmowy z babcią

Pracownia ciast i ciasteczek artystycznych. Torty na każdą okazję, fantazyjne babeczki i minitorciki, ręcznie zdobione ciasteczka, spersonalizowane figurki na torty i cake pops. Od września zapraszamy do nowego lokalu przy ul. Branickiego 18 (Wilanów) w Warszawie.

Więcej na: www.planetatortow.pl

Zapraszamy do polubienia strony Planety Tortów na Facebooku: Planeta Tortów

Agnieszka Paczoska planeta torów rozmowy z babcią

Agnieszka Paczóska, cukiernik

Moja pasja do tworzenia tortów w stylu angielskim zrodziła się z dwóch miłości – do sztuki i do jedzenia. Możliwość realizowania indywidualnych i oryginalnych zamówień daje mi mnóstwo radości a zadowolenie klienta jest jest ukoronowaniem wielu godzin pracy. Każda okazja jest dobra, aby obdarować kogoś słodkim upominkiem „szytym na miarę”.

Partner od Premiery: CENTRUM PROMOCJI KULTURY W DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE M.ST. WARSZAWY

Logo CPK rozmowy z babciaCentrum Promocji Kultury Praga Południe jest samorządową instytucją kultury, finansowaną z budżetu m. st. Warszawy. Istnieje już od 1995 roku, a na ul. Podskarbińskiej 2 mieści się od 2008 roku.

CePeK to miejsce z klimatem i ambicjami. Niemal codziennie Centrum oferuje imprezę kulturalną organizowaną samodzielnie lub z partnerami zewnętrznymi, w siedzibie, w filii bądź w zaprzyjaźnionych miejscach na Pradze Południe i w całej Warszawie. Mamy bogatą ofertę kulturalną dla osób w każdym wieku: dzieci, młodzieży, rodziców i seniorów. Na naszej scenie możecie zobaczyć artystów znanych z telewizji, radia i prasy, a także młodych, zdolnych, obiecujących… Organizujemy: koncerty, spotkania autorskie, promocje książek i płyt, inscenizacje historyczne, spektakle teatralne, kabarety, wieczory poezji, imprezy rocznicowe i okazjonalne, wykłady i prelekcje, spotkania z ciekawymi postaciami świata kultury, nauki i polityki, programy edukacyjno-kulturalne dla dzieci w formie zabawy, teatrzyków, wernisaże i plenery malarskie. Imprezy kulturalne to nie wszystko. Oprócz tego w Centrum Promocji Kultury można brać udział w zajęciach, warsztatach artystycznych i konsultacjach prowadzonych przez uznanych w swych dziedzinach artystów.

Na ponad 2 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni znajdują się m.in.: sala widowiskowa, kawiarnia, sala klubowa, sala taneczna, sala prób, sala komputerowa, galeria oraz 3 pracownie plastyczne.

Więcej na: www.cpk.art.pl

Zapraszamy do polubienia strony CPK Praga Południe na Facebooku: CPK Praga Południe

Patronat medialny: dlaStudenta.pl

dlastudentapl-logodlaStudenta.pl to€“ największy w Polsce stworzony dla studentów i absolwentów portal internetowy, odwiedzany miesięcznie przez około 1,2 mln użytkowników, generujących ponad 4 mln odsłon.  Portal od ponad 12 lat towarzyszy młodym ludziom gromadząc najważniejsze informacje z kraju i świata w działach tematycznych typu: Studia, Praca, Kultura, Stancje, Rozrywka, Informator Miejski  i wiele innych.

Zapraszamy na www.dlastudenta.pl

Patronat medialny: Głos Seniora

glos seniora logo rozmowy z babciaStowarzyszenie MANKO rozpoczęło swoją działalność ponad 15 lat temu, najpierw jako wydawca Miesięcznika MANKO, a następnie w 2005 roku jako Stowarzyszenie, tworząc jedną z bardziej dynamicznych i kreatywnych organizacji pozarządowych w Polsce, która zajmuje się problematyką zdrowotną. Misją Stowarzyszenia jest promowanie pozytywnych postaw i wartości.
Nasze kampanie społeczne: Lokal bez Papierosa.pl, Polska bez Dymu, ryzyKOchania, przeTESTuj się, Pilnuj Drinka oraz Nie pal przy dziecku.
Gazeta „Głos Seniora” oraz Program Ogólnopolska Katy Seniora odzwierciedla potrzeby seniorów oraz kompleksowo i wielostronnie informuje o ludziach, organizacjach i instytucjach aktywnie działających na rzecz osób starszych. Nasze projekty mają przede wszystkim funkcję edukacyjną i integrującą osoby starsze. Edukujemy w zakresie zdrowia, ekonomii, prawa i bezpieczeństwa. Wydaliśmy dotychczas 15 ogólnopolskich numerów (nakład 30 tys.).

Zapraszamy na www.glosseniora.pl

Patronat medialny: RadioPraga.pl

logo radio praga patronat rozmowy z babciaRozgłośnia działa w całkowicie wolontaryjny sposób. Wśród ludzi współtworzących radio, oprócz radiowych naturszczyków, znaleźć można doświadczonych dziennikarzy. Nadajemy na profesjonalnym sprzęcie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasze audycje są bogate w dobrą muzykę, wyjątkowych gości oraz profesjonalnych redaktorów. Siedziba Radia Praga znajduje się w Praskiej Światotece, przy ul. Szwedzkiej 6/82. Posiadamy audycje traktujące o muzyce, a także o filmie i ludziach kina, motoryzacyjne, młodzieżowe, traktujące o nowinkach w świecie elektroniki, sprawach społeczności lokalnych, a także informacyjne i „do poduszki”. Ramówka wciąż jest wzbogacana o nowe pozycje. Poza audycjami nadajemy muzykę na każdy gust – od topowych, światowych wykonawców, przez warszawskie kapele, aż do niszowych wykonawców szukających miejsca w świecie muzyki. Playlista często jest wzbogacana o utwory zespołów, które próbują zaistnieć i pokazać się szerszej publiczności – co z chęcią realizujemy. Słuchać nas można poprzez naszą stronę: www.RadioPraga.pl.

Zapraszamy do polubienia strony RadioPraga.pl na Facebooku: RadioPraga.pl

Portal wspierający: Babcia Polka

babcia polka rozmowy z babcia