„Rozmowy..” na 33 miejscu na świecie!

Mamy 33 miejsce na 270 nagradzanych, nominowanych i wyselekcjonowanych seriali internetowych na świecie w tym roku! Biorąc pod uwagę, że zgłosiliśmy się jedynie na wybrane festiwale jest to ogromny sukces! Zamierzamy kontynuować naszą przygodę na web festach w przyszłym roku!

Ranking „Web Series World Cup” został założony w 2015 roku przez Joël Bassageta, który na co dzień pisze scenariusze dla telewizji w Berlinie. Pasjonują go nowe media i niezależna produkcja, którą obserwuje, analizuje i krytykuje. Jest dziennikarzem i konsultantem do spraw seriali internetowych, stworzył również bloga Web Series Mag na Liberation.fr, gdzie opisuje web series dla francuskich mediów. „Web Series World Cup” rankinguje najlepsze seriale internetowe na świecie, które walczą o nagrody w ramach następujących festiwali: Buenos Aires, Melbourne, Vancouver, Miami, Waszyngton, Ustica, Berlin, Austin, Marsylia, Londyn, Bilbao, Seul, Walencja, Montreal i Rio de Janeiro.

Wyniki mogą się jeszcze zmienić po grudniowym „Rio WebFest”, gdzie Ula Zawadzka została nominowana w kategorii „Best Female Performance in Comedy”.

Trzymajcie kciuki za wygraną i już dziś oddajcie głos na „Talking to Grandma” w konkursie o People’s Choice Awards RioWebfest 2016https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdIDjuliL7pyLGsp…/viewform…

Można głosować codziennie!

ranking rozmowy z babcią web series world cup